• +371-26699445
  • briksons.info@gmail.com

Saudzē dabu un sakop vidi sev apkārt ar kompāniju Melaleuca

Vai Tev ir sapnis?
Mums katram bērnība bija kāds sapnis!
Kāds gribēja kļūt par kosmonautu. Kāds par dakteri.
Kur tas ir palicis?
Kāpēc esam atmetuši savus sapņus?

Ikdienas rutīna ir mūs pārņēmusi. Sistēma nodarbina mūsu prātus pilnībā, lai nebūtu laika sapņot.
Un tiklīdz mēs apstājamies vai esam pie dabas, tā mūsu sapņi atgriežas pie mums.
Caur klusumu dzimst sapņi. Pie dabas dzimst jaunas idejas un ieceres.
Apstājies! Ieklausies! Sadzirdi! Saklausi iespēju, paņem un izmanto to!

Gribu šeit uzrakstīt par vienu interesantu projektu, kam esmu pievienojies, un ko ir vērts apsvērt katrai zaļi domājošai ģimenei.
Ir laiks, kad pasaulē arvien vairāk iet uz priekšu tehniskais progress un daudzi izvēlas darīt kaut ko savu un strādāt no mājām vai arī vienkārši paliek bez darba, attīstoties tehnoloģijām. Šī ir lieliska iespēja katram, kas vēlas kaut ko mainīt savā dzīvē, darīt ko savu vai vienkārši vēlās lietot kvalitatīvus, ekoloģiskus produktus.

Kompānijas misija ir uzlabot to cilvēku dzīves, ar kuriem mēs saskaramies, palīdzot cilvēkiem sasniegt viņu mērķus. Tā ir dibināta 1985.gadā Amerikā un veiksmīgi darbojas jau 35 gadus. Tās sortimentā ir kvalitatīvi produkti, kas piemēroti bērniem, veģetāriešiem, vegāniem, kā arī produkti bez glutēna. Kompānijas produkcija tiek stingri sertificēta un lielākā daļa produktu ir saņēmuši Halal un Kosher sertifikātus.

Visi mājas tīrīšanas produkti ir koncentrāti un nesatur hloru, amonjaku, formaldehīdus, fosfātus, ftalātus, triklozānu, parabēnus, pildvielas un citas ķīmiskas vielas. To sastāvā ir efektīvas un dabīgas augu valsts sastāvdaļas bez abrazīvām daļiņā ar sabalansētu PH līmeni. Attiecīgi, lietojot šos produktus, netiek piesārņoti planētas notekūdeņi un gaiss, pārvadājot lieku ūdeni un pildvielas.
Produktu efektīvā iedarbība tiek panākta ar sastāvā esošajiem augu valsts izcelsmes fermentiem un ēteriskajām eļļām. Tie efektīvi darbojas arī aukstā ūdenī un jūs tādējādi varat ietaupīt patērēto enerģiju.

Kompānijas produktu sortimentā ir:

Mājas kopšanas līdzekļi
Veļas kopšanas līdzekļi
Trauku mazgāšanas līdzekļi
Ķermeņa kopšanas līdzekļi un dekoratīvā kosmētika
Pirmās palīdzības produkti
Ādas kopšanas un atveseļošanas līdzekļi
Matu kopšanas un ieveidošanas līdzekļi
Ēteriskās eļļas veselībai un aizsardzībai
Dabīgi vitamīni, minerālvielas un uzturvielas
Sporta pārtika
Dabīgas izcelsmes dezinfekcijas preces
Preces mūsu mīluļiem mājdzīvniekiem
Preces bērniem
Arī ikdienas pārtikas preces- kafija, tēja, olbaltumvielu kokteiļi.

Kopumā Eiropas sortimentā ir vairāk kā 250 kvalitatīvu preču un tas ar katru mēnesi pieaug, bet Amerikā to ir vairāk kā 650. Gada apgrozījums vairāk kā 2 miljardi. Produkti tiek ražoti Vācijā un ASV.

Un tagad nedaudz par ieguvumiem katram.

Kompānijas produktus nevar iegādāties veikalos vai vienkārši reģistrējoties internetā. Tas ir ekskluzīvu, kvalitatīvu preču internetveikals, kur var tikt piereģistrēti tikai pēc personīga ieteikuma, piemēram, pēc mana.
Esot šo priviliģēto klientu pulkā, jūs saņemat iespēju iegādāties šos kvalitatīvos produktus ar atlaidi. Tiek piedāvātas arī ikmēneša cenu akcijas, vairuma atlaides, ikmēneša jaunumi par īpašām cenām, lojalitātes programma, biznesa veidošanas iespēja, auto bonuss un citi priviliģēti piedāvājumi. Šeit nenotiek ielu tirdzniecība, jo ir ikmēneša vairuma limits, bet tas ir pietiekoši, lai nodrošinātu sevi un savu ģimeni ar šiem kvalitatīvajiem ikdienas lietošanas produktiem.
Ja vēlies uzzināt vēl ko sīkāk par šo piedāvājumu vai pievienoties šim interneta iepirkšanās klubiņam, raksti man vēstuli

Comments

Komentē šeit