• +371-26699445
  • briksons.info@gmail.com

Kāpēc izvēlēties kompāniju Duolife

Mēs visi dzīvē ejam tikai uz priekšu, jo tikko kā mēs apstājamies, tas jau ir solis atpakaļ, jo nenotiek attīstība. Arī es savā dzīvē visu laiku mācos. Gan reālajā dzīvē attīstot savu hobiju dārzkopību, gan online sekojot līdzi jaunākajām tendencēm veselības un online biznesa jomā.

Runājot par veselību, taču katrs daudz maz izglītots cilvēks redz pašreizējas pasaules situācijas absurdumu, kad neviens vairs nerunā par veselības saglabāšanu vai uzlabošanu ar dabīgiem līdzekļiem, bet tikai par kādu konkrētu medikamentu ieviešanu.

Es visu šo laiku esmu palicis pie uzskata, ka mēs varam tikt ar visām problēmām galā ar dabas vielu palīdzību un man tiešām ir liels prieks, ka Polijā ir uzcelta Eiropā modernākā uztura bagātinātāju ražotne, kas piedāvā dabas vielas minimāli apstrādātā veidā, saglabājot tajos visu to labāko, ko daba mums var dot.

Kompānija, kas šos produktus piedāvā, saucās Duolife. Tie ir 5.paaudzes uztura bagātinātāji, kas paredzēti veselības problēmu risināšanai un profilaksei. Receptes ir saskaņotas tā, lai dabas vielas papildinātu viena otras darbību. Ir arī veikti pētījumi un izstrādāti speciāli komplekti konkrētu veselības problēmu gadījumiem: gremošanai, asinsritei, vielmaiņai, kauliem un locītavām, matiem, nagiem un ādai, cukura līmeņa korekcijai, holesterīnam utt. Kā arī ir piedāvājumā sporta uzturs, ekoloģiska kosmētika un mājas kopšanas līdzekļi. Produkti ir sertificēti un pārbaudīti visās pieejamās valstīs. Produkti nesatur konservantus, glutēnu un ĢMO. Ieskatu par populārākajiem produktiem varat iegūt apmeklējot šo lapu: www.duoklubs.lv

Duolife savus produktus piedāvā iegādāties pa tiešo no kompānijas, apejot vairumtirgotājus un veikalus, kas sadārdzina to cenu. Mēs varam iegādāties šos produktus internetveikalā un kurjers tos piegādā tieši uz mājām. Mēs tos iesakām saviem draugiem, radiem, paziņām vai arī ar interneta un soctīklu starpniecību, par ko kompānija piedāvā saņemt atlīdzību. Tādējādi šeit ir iespējams arī veidot katram pašam savu biznesu. Latvijā jau vairākas sievietes gada laikā ar savu aktīvu darbību ir nopelnījušas kompānijas piedāvāto auto bonusu jaunas automašīnas veidā. Un tas ir iespējams pat 6 mēnešu laikā. Pierādīts!

Ja arī Tev interesē nopelnīt papildus naudu, meklē darbu vai vēlies mainīt pašreizējo, droši pievienojies manai komandai. Reģistrēties var šeit: Reģistrēties Duolife

Labāk gan iepriekš sazinies ar mani, lai nepalaistu garām kādu svarīgu niansi pie reģistrēšanās vai bonusu.

Kompānijas produktu sortimentā ir:

Dabīgi vitamīni šķidrā veidā
Uztura bagātinātāji no dabas vielām
Collagen kosmētika
Aloes kosmētika
Ķermeņa un matu kopšanas līdzekļi
Keratin matu kopšanas līdzekļi
LAZIZAL® pretnovecošanās kosmētika
Sporta uzturs un funkcionālā pārtika


Komentāri

Komentē šeit