• +371-26699445
 • briksons.info@gmail.com

Iespēja pelnīt ar kompāniju Amway

Vai zināt, kāda ir pati vienkāršākā naudas pelnīšanas formula? Nezināt? Tad lasiet tālāk uzmanīgi...

Daudzi domā, ka, lai veiksmīgi uzsāktu savu biznesu, jārada kaut kas pašam savs. Un vēlams radīt kaut ko unikālu.

Bet īstenībā pats vienkāršākais veids ātri izveidot veiksmīgu biznesu – ir atrast kaut ko pieprasītu un pilnveidot tā tirgū virzīšanas metodes.
Un tieši tāpēc tas, ko Jūs izlasīsiet tālāk – var uz visiem laikiem izmainīt Jūsu dzīvi. Ja vien Jūs izmantosiet šo iespēju...
Atliek tikai saņemties un sākt un jau drīzumā par ļoti vienkāršu darbību veikšanu varat saņemt pienācīgu atalgojumu, piemēram, par... dalīšanos ar informāciju.

Ko es ar to domāju?

Piemēram, augstākās kvalitātes produkciju skaistumam, veselībai un labsajūtai. Produkciju, kuru ikdienas lieto miljoniem cilvēku un bez kuras tie nespēj iedomāties savu ikdienu.
Šodien es Jums vēlos pastāstīt par kompāniju "Amway" , kura ir pelnījusi vislielāko uzmanību no Jūsu puses.
Kompānija "Amway" ir viens no līderiem tīkla mārketinga kompāniju vidū. Tāpēc vien ir droši veidot savu biznesu ar tādu kompāniju, kas jau sevi ir ilgtermiņā pierādījusi tirgū un kuras produkti ir pieprasīti visā pasaulē.
"Amway" piedāvā unikālus produktus veselīga dzīvesveida piekritējiem, plus dod iespēju vienkārši nopelnīt adekvātu naudu, pat neizejot no mājām.

Tikai fakti
Katru dienu miljoniem cilvēku nopērk un lieto produktus skaistumam un veselībai. Šajā industrijā apgrozās milzīga nauda. Mēs taču katru dienu ēdam, tīram zobus, ejam dušā, lietojam iemīļotās smaržas, kosmētiku, mājas kopšanas līdzekļus u.t.t.
Kompānijā "Amway" daudzi cilvēki ir saņēmuši iespēju lietot kvalitatīvu dabīgo produkciju savai veselībai un ķermeņa kopšanai un labi nopelnīt, iesakot to arī citiem.
"Amway" ir pirmā MLM kompānija pasaulē un pašlaik ir viena no lielākajām tīkla mārketinga kompānijām pasaulē. Tai pat laikā – tas ir ģimenes bizness, kur katrs neatkarīgais konsultants tiek novērtēts kā partneris.
Savu unikālo produkciju kompānija ražo Meksikā, Brazīlijā, ASV, Vjetnamā, Ķīnā stingrā zinātnieku nodaļas un citu neatkarīgo kontroles uzņēmumu pārraudzībā.
Tas, kurš tagad ieņems savu vietu šajā kompānijā, 4-6 mēnešu laikā var sākt saņemt pienācīgu atalgojumu.
Un šo cilvēku vidū varat būt arī Jūs! Ja sazināsieties ar mani.


Kāpēc tieši "AMWAY"?
Kompānija "Amway" strauji attīstās kopš 1959.gada un jau ir pierādījusi savu uzticamību un stabilitāti.
Šodien kompānija jau veic savu darbību un piegādā savus unikālos produktus visā pasaulē.
Sortiments sastāv no vairāk kā 13 produktu līnijām, kas aptver visu ikdienā lietojamo produktu klāstu: dabīgi vitamīni, sporta uzturs, ķermeņa kopšana, dekoratīvā kosmētika, mājas kopšanas līdzekļi, veļas un trauku mazgāšanas līdzekļi, kvalitatīvi trauki un ekskluzīva ūdens attīrīšanas sistēma.
Kompānija "Amway" atver arvien jaunus tirgus, stabili ieņemot savu vietu tīkla mārketinga industrijā un tiešās pārdošanas asociācijā DSA.
Tie, kas sāks veidot biznesu ar "Amway" šodien, iegūs lieliskas iespējas nākotnē. Protams, veidot savu biznesu var arī ar nelielu kompāniju vai kompāniju, kas radusies nesen. Bet vai tāds bizness būs stabils? Vai tāda kompānija nenogrims pēc kārtējās ekonomiskās krīzes? MLM bizness – tas vispirms jau ir ieguldījums nākotnē. Visā savā pastāvēšanas vēsturē, "Amway" ne reizi nav mainījusi mārketinga plānu, bet tikai pievienojusi motivējošus bonusus. Bez tam, kompānija "Amway" dod iespēju ne tikai sākt veidot savu biznesu bez nopietniem ieguldījumiem, bet ļauj to saglabāt un nodot bērniem mantojumā.
Viens no svarīgākajiem faktoriem ir kvalitāte un dabīgās izejvielas, no kurām ražoti kompānijas produkti! Bet tas nozīmē, ka Jūs būsiet pārliecināts, ka iegādājoties un lietojot kvalitatīvu kompānijas "Amway" produkciju, katrs iegūs satriecošu rezultātu!
Kāpēc ar kompānijas "Amway" palīdzību Jūs tiešām varēsiet izveidot savu biznesu ar nopietniem ienākumiem?

Tam ir 4 iemesli, 4 panākumu faktori:

Pirmkārt, tie ir produkti.
Vienkārši, pieejami, nepieciešami katram cilvēkam skaistumkopšanas, veselības, ķermeņa un mājas kopšanas produkti, kurus mēs tagad varam nopirkt pa tiešo, bez starpniekiem, pie pazīstama ražotāja, ar to garantējot sev taisnīgu cenu par augstāko kvalitāti.
Tie ir produkti, ko cilvēki lieto katru dienu, jebkurā ekonomiskā situācijā. Tieši tāpēc, pēc tam, kad jau izveidosiet savu biznesu, tas turpinās nest Jums peļņu atkal un atkal.
Jau šodien kompānijā "Amway" var atrast sev produktus no dabīgām izejvielām, kuri efektīvi attīra organismu no šlakvielām un toksīniem, palīdz notievēt bez mokošām diētām un sakārtot sejas ādu.
Šie produkti vairāk kā 60 gadu garumā ir pierādījuši savu efektivitāti jaunības saglabāšanā un dzīves ilguma pagarināšanā.
Un spriežot pēc statistikas un līderu čekiem, mēs varam teikt, ka cilvēki pastāvīgi un ar prieku pērk mūsu produkciju.

Otrkārt: taisnīgs un caurspīdīgs mārketinga plāns.
Iespējas nopelnīt ar Amway ir neierobežotas – viss atkarīgs no Jūsu gatavības atvērt savu potenciālu.

Šeit Jums ir 4 veidu iespējas nopelnīt:
1. Atlīdzība par reģistrēšanos. Uzreiz pēc reģistrācijas Jūs saņemat 30% atlaidi visai kompānijas produkcijai, bet pie pareiza pirmā pasūtījuma izveides iespējama pat 50% atlaide.
2. Atlīdzība par Jūsu grupas partneru aktivitāti. Jūs saņemat atlīdzību uz Jūsu kontu kompānijā pēc kārtējā mēneša noslēgšanas.
3. Piedāvājot produktus saviem klientiem, Jūs saņemat cenu starpības lieluma atlīdzību uzreiz.
4. Naudas balvas par grupas darba rezultātiem. Palīdziet citiem sasniegt panākumus, un Jūs saņemsiet papildus bonusus par līderismu un grupu veidošanu, kā arī papildus balvas par citu cilvēku pārdošanas apjomu, kurus esat uzaicinājis pievienoties savai Amway komandai.

Treškārt: apmācības un apkalpošanas serviss.
Šiem faktoriem kompānija "Amway" velta milzīgu uzmanību. Kompānijas serviss ir vienkārši priekšzīmīgs, sākot no operatīvas pasūtījumu apstrādes, un beidzot ar konsultācijām par visiem Jums interesējošiem jautājumiem. Kompānijas "Amway" līderu komanda profesionāli pavada Jūs pa karjeras izaugsmes kāpnēm. Līderu zināšanas un pieredze ir pamats Jūsu veiksmīgai profesionālai karjerai kompānijā "Amway".
Un tātad...Sāciet savu biznesu ar "Amway" JAU TŪLĪT - sazinieties ar mani!

Un es palīdzēšu sākt Jūsu ienesīgo online biznesu ar kompāniju "Amway"!

Es Jums palīdzēšu:
• Pareizi piereģistrēties kompānijā
• Izveidot Jūsu pirmo online pasūtījumu
• Automatizēt Jūsu biznesu
• Pievienoties mūsu video apmācību sistēmai
• Sekojot sistēmai soli pa solim, sākt jau drīzākajā laikā saņemt pasīvos ienākumus, izmantojot Online + Offline


Dotajā brīdi kompānija Amway ir sasniegusi vairāk kā 8.8 mljrd. eiro ienākumus gadā! Un vairāk kā 3 miljoni uzņēmēju visā pasaulē ir izvēlējušies veidot savu biznesu ar kompāniju Amway. Un tas nozīmē, ka arī Jums ir visas iespējas sasniegt tādu ienākumu līmeni, pēc kāda tiecaties!

Iepazīties ar kompāniju Amway vai reģistrēties varat šeit: Amway reģistrācija
Ja tomēr jau esat izvēlējies veidot biznesu, tad gan vispirms iesaku sazināties ar mani, lai iegūtu visus labumus no reģistrācijas un pirmā pasūtījuma.

Comments

 • By Briksons

  Kā NEkļūdīties tīkla kompānijas izvēlē un nepazaudēt labākos dzīves gadus...

  Tieši šie 7 soļi ļāva mūsu komandai izdarīt pareizo kompānijas izvēli un izveidot veiksmīgu un stabilu Interneta Biznesu.
  1). Uzticama kompānija. Vairāk kā 60 gadus tirgū, vairāk kā 8.8 mljrd. euro apgrozījums gadā
  2). Izplatīti un pieprasīti produkti: cilvēki visā pasaulē katru dienu lieto kompānijas produktus. Reāli produkti, ikdienā lietojami, kas dod rezultātu. Mūsu komandas klienti jau nometuši simtiem kilogramu!
  3). Caurspīdīgums: Sertifikācija pēc visiem Eiropas un ASV standartiem, visu nodokļu nomaksa.
  4). Apmācību sistēma gan no kompānijas puses gan komandas iekšienē.
  5). Vienkārša kvalifikācija: atlīdzību saņemšanai, Jūs varat sākt savu aktivitāti kaut ar 200 punktiem.
  6). Kompānija ir straujas izaugsmes procesā. Kompānijas Amway partneru skaits aug katru gadu.
  7). Interneta tehnoloģijas: darbs no mājām, online prezentācijas, autovebināri, vebināri un video apmācību sistēma.

  Vienkāršāk sakot Jūs varat kontrolēt savu biznesu uz visiem 100% neizejot no mājām, caur internetu 24 stundas diennakti.
  Un tas vēl nav pilns priekšrocību saraksts sadarbībai ar kompāniju Amway.
  Un apkopojot visu iepriekš teikto, tieši šeit, un tieši tagad ir radīti visi nosacījumi, lai Jūs varētu sākt pelnīt jau šodien.

  Tagad, zinot mūsu kompānijas veiksmes noslēpumus, Jums ir 2 izvēles...
  Jūs atrodat tos, kam JAU ir veiksmīgs bizness ar efektīvu SISTĒMU, kas dod garantētus rezultātus, un iesaistāties komandā.

  Vai izvēle #2...
  Jūs dariet visu pats, Jūs skaitāt katru centu, un Jūs nekad, nekad nepadodaties...
  Pēc statistikas šajā gadījumā Jums ir 1 iespēja no 100, lai sasniegtu panākumus!
  Jūsu izvēle ir, cik ĀTRI Jūs gribat sasniegt panākumus.

  Un atcerieties: "Jūsu MLM bizness var pārvērsties neizsīkstošā naudas avotā, tikai tad, ja Jums ir SISTĒMA, kuru varēs atkārtot visi Jūsu biznesa partneri"

 • By Briksons

  Galvenais uzdevums tīkla mārketinga biznesā – tas ir labi apmācītu partneru komandas izveide, kuri prot piesaistīt arvien jaunus partnerus un klientus, kā arī ar prieku lieto kompānijas produktus.
  Tas viss veido Jūsu un Jūsu ģimenes ikmēneša papildus ienākumus (vēl tos sauc par pasīvajiem ienākumiem).
  Tieši tie Jums ļaus "aiziet pensijā" pat 25-30 gadu vecumā...

  Jums grūti tam noticēt?
  Neatkarīgi no tā, ticat Jūs tam vai nē, jau ir daudzi miljonāri, kuri, izmantojot Interneta Tehnoloģijas, ir spējuši jau jaunībā kļūt par pilnīgi finansiāli neatkarīgiem cilvēkiem.

 • By Briksons

  Viss būs.

Komentē šeit